Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

VII Otwarty Konkurs Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia ogłasza co roku konkurs na dofinansowanie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz dialogu i porozumienia w stosunkach polsko-rosyjskich.

Chcemy wspierać i finansować projekty, których integralną częścią są elementy edukacyjne, przybliżające wiedzę o współczesnej Polsce i Rosji oraz pogłębiające wiedzę o historii i kulturze obu narodów. Każdy projekt powinien mieć jasno określony cel, temat i scenariusz. Nie narzucamy natomiast, jakiego rodzaju mają to być przedsięwzięcia i w jakiej formie mają być realizowane.

Czekamy na ciekawe, wartościowe inicjatywy i zapraszamy do udziału w Konkursie.

Wniosek w VII Otwartym Konkursie należy wypełnić w formie elektronicznej na stronie: http://otwartykonkurs.cprdip.pl/. Termin składania wniosków upływa 9 marca 2018 roku (liczy się data wpłynięcia zgłoszenia do siedziby Centrum).

Pobierz niezbędne dokumenty:

Regulamin VII Otwartego Konkursu.pdf

Wzór wniosku o udzielenie dofinansowania w VII Otwartym Konkursie.pdf

Wzór umowy o dofinansowanie przedsięwzięcia w VII Otwartym Konkursie.pdf

Źródło: http://cprdip.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx