Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach zaprasza świętokrzyskich przedsiębiorców i wynalazców do udziału w konkursie o nagrodę NOVATOR

Jak co roku Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach zaprasza przedsiębiorców i wynalazców do udziału w konkursie o nagrodę NOVATOR. Celem Konkursu NOVATOR, zainicjowanego przez SIPH w 2006 roku, jest propagowanie innowacyjności w gospodarce, promocja firm, które mają największe osiągnięcia w dziedzinie wprowadzania innowacji i kształtowanie pozytywnego wizerunku gospodarki województwa świętokrzyskiego.

W bieżącym roku statuetki przyznane zostaną w pięciu dziedzinach.

Ÿ •  W dziedzinie „Innowacyjna inwestycja” uhonorowane zostaną trzy przedsiębiorstwa
z województwa świętokrzyskiego, które w minionym roku zrealizowały najlepsze projekty innowacyjne rozumiane jako wprowadzenie nowego produktu, usługi, nowego procesu technologicznego bądź nowej linii produkcyjnej.

Ÿ • W dziedzinie „Współpraca nauka – przemysł” uhonorowane zostanie przedsiębiorstwo z województwa świętokrzyskiego, które zrealizowało najlepszy projekt we współpracy z placówką naukowo-badawczą.

Ÿ •  Indywidualną nagrodę w dziedzinie „Lider innowacyjności” otrzyma osoba, firma lub instytucja o znaczącym dorobku w dziedzinie wdrażania i propagowania innowacji.

Ÿ •  W dziedzinie „Animator gospodarki” uhonorowana będzie osoba, firma lub instytucja tworząca warunki dla rozwoju gospodarczego.

• Tytuł „Młody novator” otrzyma liczący mniej niż 30 lat autor najciekawszego nowatorskiego rozwiązania technicznego lub organizacyjnego.

W dziedzinach „Innowacyjna inwestycja”, „Współpraca nauka – przemysł” oraz „Młody novator” kandydaci składają deklaracje udziału. W dziedzinach „Lider innowacji” i „Animator gospodarki” kandydatów zgłaszają członkowie SIPH oraz członkowie Kapituły Konkursu NOVATOR. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Patronat nad konkursem sprawują: Prezes Urzędu Patentowego RP, Prezes Krajowej Izby Gospodarczej, Wojewoda Świętokrzyski i Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

Od początku sponsorem konkursu jest Bank Gospodarstwa Krajowego.

Statuetki NOVATOR 2017 zostaną wręczone podczas gali w maju 2018 roku. Odbędzie się ona w prestiżowych wnętrzach Muzeum Narodowego – dawnego pałacu biskupów krakowskich w Kielcach.

Współorganizatorem wydarzenia jest Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo- Handlowej.

Regulamin i stosowną deklarację, którą należy wypełnić przystępując do konkursu, można pobrać za pomocą poniższych linków.

 
Regulamin konkursu - pobierz>>>
Deklaracja dziedzina "Innowacyjna inwestycja" - pobierz>>>
Deklaracja dziedzina "Współpraca nauka - przemysł" - pobierz>>>
Deklaracja dziedzina "Młody novator" - pobierz>>>
 
Informacji udziela Grzegorz Ściwiarski, tel. 041344-43-92 w. 33, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.siph.com.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx