Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ROP w Krakowie ogłasza III turę konkursu na innowacje społeczne

Innowacje społeczne są wśród nas, wystarczy je tylko ‘zobaczyć’

Innowacje społeczne często kojarzą się z efektem „wow”. Są wśród nich takie, które osiągają spektakularne rezultaty i zmieniają świat na lepsze. Bywają też takie, które są realizowane na lokalnym podwórku, dosłownie, w garażu, w zespole interdyscyplinarnym lub po godzinach w danej organizacji, kiedy można myśleć o rozwiązaniach danego problemu bez ograniczeń regulaminu organizacyjnego. Czasami od próby zmiany całego świata, bardziej efektywne działania możemy zrealizować w lokalnej społeczności, w danej dzielnicy, czy w organizacji pozarządowej, w której działamy. Działając lokalnie i na rzecz środowisk, które znamy, bardzo często budujemy innowacyjne rozwiązania, rozwiązujemy zdiagnozowane problemy i zmieniamy kawałek naszego otoczenia!

Zbudowani pozytywnymi doświadczeniami dwóch tur konkursu na innowacje społeczne, z przyjemnością informujemy, iż Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłasza III turę Konkursu na innowacje społeczne.

Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły w obszarze usług opiekuńczych dla osób starszych i niepełnosprawnych oraz ich opiekunów !

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, od sierpnia 2016 roku realizuje projekt Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych, w ramach którego poszukuje innowacyjnych rozwiązań w obszarze usług opiekuńczych na rzecz osób niepełnosprawnych, starszych i ich opiekunów. Wnioski o powierzenie grantu należy składać w wersji elektronicznej w terminie od 29.01.2018 do 09.02.2018, na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji znajduje się na stronie www.rops.krakow.pl, w zakładce: Małopolski Inkubator innowacji Społecznych. Zapraszamy!

Masz pytania? Masz wątpliwości czy twój pomysł może zostać uznany za innowacje, potrzebujesz porozmawiać z ekspertami? Zapraszamy do Inkubatora, czekamy na Ciebie z wiedzą, doświadczeniem, chęcią pomocy i dobrą kawą!

Do tej pory udzieliliśmy ponad 15 grantów, testowane innowacje dotyczą zarówno modeli nowych usług opiekuńczych, innowacyjnych produktów oraz aplikacji. Wspieramy instytucje publiczne, gminy, uczelnie, organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne. Teraz czekamy na Twój pomysł!

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://www.rops.krakow.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx