Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biura Porad Obywatelskich - bezpłatna pomoc poradnicza oraz informacyjna

Biura Porad Obywatelskich (BPO) zrzeszone w Związku Biur Porad Obywatelskich działają w całej Polsce, udzielając bezpłatnej pomocy poradniczej oraz informacyjnej.

Związek Biur Porad Obywatelskich (ZBPO) jest ogólnopolskim stowarzyszeniem niezależnych organizacji społecznych założonym w 1998 r. do wspomagania rozwoju sieci Biur Porad Obywatelskich i poradnictwa obywatelskiego.

Misją ZBPO jest zapewnienie obywatelom wiedzy o przysługujących im prawach, tak, aby potrafili w aktywny i skuteczny sposób rozwiązywać swoje problemy, a także podejmować działania na rzecz pożądanych społecznie zmian. Dowiedz się więcej o ZBPO

Zachęcamy do poznania szczegółów oraz kontaktu. Aby sprawdzić, jakie biuro znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, kliknij w poniższy przycisk i przejdź do spisu Biur.

SPIS BIUR PORAD OBYWATELSKICH

Źródło: http://zbpo.org.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx