Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2018

Macie pomysł na ciekawą wymianę doświadczeń, interesujące metody pracy z młodzieżą, budowanie więzi? Zgłoście się do programu „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2018”! W ramach projektu wszystko jest możliwe, ale ważne jest, abyście dzięki swojej inicjatywie nauczyli się czegoś nowego! Wspólne warsztaty, gry, dyskusje, pokazy pozwolą na przybliżenie wiedzy o współczesnej Polsce i Rosji, ale przede wszystkim skutecznie zjednoczą uczestników projektu.

Zapraszamy do udziału szkoły, uczelnie wyższe, fundacje, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe i samorządy terytorialne. Wniosek należy wypełnić w formie elektronicznej na stronie: 
http://wymianamlodziezy.cprdip.pl/.  Termin składania wniosków upływa 2 marca 2018 roku (liczy się data wpłynięcia zgłoszenia do siedziby Centrum). Więcej informacji o programie w zakładce zgłoś się.

Tematy wymiany:

  • Bohaterowie popkultury w Polsce i Rosji – co mówią o naszych społeczeństwach
  • Unikalności małych ojczyzn bogactwem Polski i Rosji
  • Zawody przyszłości – człowiek vs. robot?
  • Jestem tym co jem? Bio, eko i organic. Żywność, żywienie a zdrowie
  • Ze wszystkich nieważnych rzeczy futbol jest zdecydowanie najważniejszą. Na ile sport stał się dla współczesnego człowieka ostatnim świętym rytuałem
  • Patriotyzm 100 lat po odzyskaniu niepodległości – w czym wyraża się miłość ojczyzny

Znajdziecie nas również na Facebeook'u

Źródło: http://www.cprdip.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx