Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie filmowym "Odcienie wolności"

O konkursie

Discovery Polska i Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity zapraszają twórców – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów – do wzięcia udziału w konkursie inspirowanym 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Żeby wziąć udział w konkursie, prześlij do nas krótkometrażowy film dokumentalny na temat Twojej wizji wolności.

W konkursie mogą brać udział filmy dokumentalne wyprodukowane nie wcześniej niż w 2016 roku, o długości od 1 min do 30 minut.

Wolność artystyczna. Wolność słowa. Wolność decydowania o samym sobie. Wolność do czegoś i od czegoś. Wolność w historii, w polityce, ale też w życiu codziennym. To tylko niektóre ze znaczeń przypisywanych dziś pojęciu wolności. Stwórz film o tym, jak ty ją rozumiesz.

Filmy oceni jury w składzie:

Paweł Łozinski
Robert Gliński
Artur Liebhart
Dorota Żurkowska - Bytner

Zwycięzcy otrzymują:

Nagroda Jury: 10 000 zł
Nagroda publiczności: 5 000 zł (przyznana w głosowaniu na stronie)


Najlepsze filmy zostaną wyemitowane na antenie Discovery Channel i pokazane publiczności podczas 15. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity, 11-24 maja 2018 roku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx