Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

English Teaching Activities (ETAs). Szansa na sfinansowanie ciekawych zajęć z języka angielskiego z dziećmi i młodzieżą w Twoim środowisku, połączona z cyklem inspirujących szkoleń dla nauczycieli

Do 31.01.2018  można składać listy intencyjne od nauczycieli języka angielskiego i liderów wiejskich chcących uczestniczyć w English Teaching Activities. Zapraszamy!

UWAGA! Nabór listów intencyjnych prowadzony jest wyłącznie on-line w systemie obsługi wniosków Programu English Teaching [kliknij aby przejść do systemu obsługi wniosków] i trwa od 15.12.2017 r. do 31.01.2018 r.

Co to jest English Teaching Activities (ETAs)?

Ścieżka ETAs łączy w sobie udział w szkoleniach (metodycznych oraz projektowych) z realizacją projektu* i kierowana jest do:

  • Nauczycieli języka angielskiego z publicznych** przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych mieszczących się na wsiach.
  • Lokalnych liderów wiejskich*** posiadających formalne kompetencje do nauczania języka angielskiego dzieci i młodzieży, którzy złożą aplikację indywidualnie.
  • Lokalnych liderów wiejskich, nieposiadających formalnych kompetencji do nauczania języka angielskiego, którzy podejmą współpracę z nauczycielem języka angielskiego zatrudnionym w wiejskiej szkole czy przedszkolu i zaplanują projekt realizowany w środowisku lokalnym, np. świetlicy wiejskiej, bibliotece czy w siedzibie organizacji pozarządowej, w uzasadnionych przypadkach w szkole. 

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://www.englishteaching.org.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx