Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Firma Coderst Trust zaprasza osoby z niepełnosprawnością ruchową i wzrokową na kurs tworzenia stron internetowych WordPress & Frontend

Firma CoderstTrust zaprasza osoby niepełnosprawne ruchowo i wzrokowo do wzięcia udziału w kursie WordPress & Frontend, który nauczy Was jak samodzielnie budować strony internetowe bez wcześniejszej znajomości programowania. Jest to doskonała okazja do zdobycia dużej dawki wiedzy i umiejętności, rozwinięcia swoich możliwości, a także szansa na zdobycie pracy w branży IT.

Kurs odbywać się będzie zdalnie, wszystkie zadania i ćwiczenia możesz wykonać bez wychodzenia z domu. Twoje postępy w nauce będzie monitorował mentor, który również będzie Cię wspierał i służył pomocą. Po ukończeniu kursu będziesz mógł/mogła samodzielnie budować strony oraz zaprogramować proste funkcjonalności. Możesz pracować zdalnie lub jako freelancer.

Projekt przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych ruchowo i wzrokowo. Aby wziąć udział w kursie wypełnij test i sprawdź czy nauka programowania jest dla Ciebie, a my odezwiemy się z wynikami i informacją czy zakwalifikowałeś się do projektu.

Start kursu w styczniu 2018 r.
 
WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT
 
Źródło: http://innowacje.coderstrust.pl/

Najnowsze