Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na spotkanie informacyjne w Warszawie "Fundusze Europejskie dla osob zainteresowanych konkursami w 2018 roku"

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu informacyjnym "Fundusze Europejskie dla zainteresowanych konkursami w 2018 roku"

Spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2017 roku w godzinach 10.00- 13.15 w sali konferencyjnej CPI (sala nr N035) przy ul. Żurawiej 3/5 w Warszawie.

Dla kogo?

Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby/podmioty, które są zainteresowane składaniem wniosków o dofinansowanie w 2018 roku i chciałby uporządkować informacje w tym zakresie.

Program spotkania

Na spotkaniu, przedstawimy nastepujące zagadnienia:

  • planowane terminy konkursów w programach krajowych i mazowieckim programie regionalnym w najważniejszych obszarach wspieranych z funduszy unijnych,
  • instytucje odpowiedzialne za realizację programów unijnych
  • źródła informacji o Funduszach Europejskich

Po spotkaniu będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

Jak wziąć udział w spotkaniu?

Formularz zgłoszeniowy (plik do pobrania na dole strony) prosimy wysłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

UWAGA!

! W formularzu lub treści maila prosimy o dopisanie jaki podmiot Państwo reprezentujecie (MŚP, NGO, JST, inne-jakie?) !!

Organizator:

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Żurawia 3/5, 00-503 Warszawa

W przypadku pytań dotyczących spotkania prosimy o kontakt mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny pod numerem 22 378 31 77.

ZAŁĄCZNIKI

Pobierz plik w formacie: docx Rozmiar: 60 KB spotkanie 14.12.2017_formularz.docx

Źródło: https://www.cpe.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx