Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak wygląda fundraising w Twojej organizacji? Odpowiedz i wygraj Kindle'a! Badanie Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich

Fundraising, pozyskiwanie środków na działania organizacji pozarządowych i realizację projektów społecznych i charytatywnych staje się coraz ważniejszym obszarem zainteresowania stowarzyszeń i fundacji. My chcemy przekonać się, jak wygląda naprawdę. Zapraszamy do udziału w badaniu!

Również dla nas, dla Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich, fundraising to bardzo ważny temat, ponieważ wiele naszych działań edukacyjnych, oferowanych bezpłatnie organizacjom pozarządowym, dotyczy właśnie fundraisingu.

 Zależy nam na tym, żeby nasza oferta była jak najbardziej dopasowana do realiów i potrzeb polskich organizacji pozarządowych.

Zapraszamy w związku z tym do udziału w badaniu, które pomoże udzielić odpowiedzi na pytania:

  • Jak wyglądają praktyki fundraisingowe w organizacjach pozarządowych?
  • Gdzie i jak poszukują one pieniędzy?
  • Co jest ich mocną stroną w tym obszarze, co zaś stanowi źródło problemów?

 

Link do badania: www.badanie.faoo.pl

Opracowane wyniki tego sondażu wykorzystamy do rozwoju naszej oferty, więc zakładamy, że uczestnicy i uczestniczki badania też z jego efektów skorzystają:)

Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 15 minut. Badanie jest anonimowe, ale wśród osób, które odeślą wypełnione ankiety i podadzą swój adres e-mail, rozlosujemy całkiem atrakcyjne nagrody – czytniki Kindle Paperwhite 3!

Zapraszamy - na Wasze odpowiedzi czekamy do 18 grudnia!

Źródło: http://www.faoo.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx