Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O zmianach na warmińsko-mazurskiej wsi - zaproszenie na IV Wojewódzkie Forum Odnowy Wsi

IV Wojewódzkie Forum Odnowy Wsi odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2017 roku w Hotelu Mercure w Mrągowie (ul. Giżycka 6).

Wydarzenie będzie podsumowaniem ostatniego roku wdrażania Programu Odnowy Wsi Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Wieś Warmii, Mazur i Powiśla miejscem, w którym warto żyć…” oraz pochyleniem się nad różnorodnymi tematami pod wspólnym hasłem ZMIANY.

Będzie to spotkanie osób, którym bliskie jest zmienianie wizerunku warmińskich i mazurskich wsi, co będzie okazją do wymiany poglądów i doświadczeń.

Program składa się z bloków konferencyjnych i warsztatowych, a także giełdy inicjatyw. Spotkanie skierowane jest do osób zaangażowanych w rozwój obszarów wiejskich i zajmujących się aktywizacją społeczności lokalnych w sołectwach w województwie warmińsko-mazurskim. Udział w Forum jest nieodpłatny.

Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać w formie elektronicznej:
- w wersji edytowanej bez podpisu (plik excel) oraz
- w wersji skanu oryginalnego dokumentu podpisanego przez zgłaszającą się osobę.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 16 listopada 2017 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, informacja o zakwalifikowaniu się do udziału zostanie przekazana via e-mail lub telefonicznie do 20 listopada 2017 r.

Osobą do kontaktu jest Kamila Górska-Kłodzińska, tel. (89)5219834, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania: 

Program ramowy

Formularz zgłoszeniowy

Źródło: http://www.warmia.mazury.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx