Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa konkurs Fundacji ING Dzieciom na bezpłatne dwutygodniowe zimowiska w Wiśle. Swoje pomysły można zgłaszać do 20 listopada

Fundacja ING Dzieciom od dwunastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle pobyty dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu. 20 października 2017 r. ogłosiliśmy konkurs na najlepsze pomysły na zimowiska. Na stronie internetowej www.ingdzieciom.pl znajdują się wszystkie informacje dotyczące konkursu, regulamin i wniosek oraz opis dotychczas zrealizowanych turnusów.

Do udziału w konkursie zachęcamy organizacje pozarządowe, które opiekują się stałą grupą dzieci, świetlice środowiskowe, domy dziecka i inne placówki edukacyjne i wychowawcze, pracujące z dziećmi i młodzieżą ze środowisk niezamożnych, w wieku od 8 do 16 lat. Fundacja ING Dzieciom czeka na pomysły na dwutygodniowe turnusy. Ważne, aby dzieci poznawały świat, uczyły się nowych rzeczy, nabierały nowych umiejętności. W jednym turnusie może wziąć udział jedna zorganizowana grupa – 50 osób (dzieci i kadra).

Nagrodą w konkursie jest realizacja własnego programu zimowiska. Za program i opiekę nad dziećmi podczas turnusu odpowiada kadra organizacji składającej wniosek. Koszt turnusu, w tym wyżywienia, zakwaterowania, przejazdu i wycieczek, pokrywa Fundacja ING Dzieciom. Fundacja nie pokrywa kosztu wynagrodzenia kadry organizacji ani kosztu nart, wyciągów, itp. (o ile narty zostały zaplanowane przez wnioskującego).

Zimowiska odbędą się w następujących terminach:

- od 13 do 27 stycznia 2018 r.
- od 27 stycznia do 10 lutego 2018 r.
- od 10 lutego do 24 lutego 2018 r.

Wnioski można składać do 20 listopada 2017 r. drogą elektroniczną, za pośrednictwem formularza na stronie www.ingdzieciom.pl

Pytania dotyczące konkursu można kierować do Fundacji ING Dzieciom na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx