Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na konferencję pt. „Od aktywnego Koła Gospodyń Wiejskich do aktywnej wsi”

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich województwa podlaskiego oraz Regionalny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Łomży serdecznie zapraszają na konferencje  pt. „Od aktywnego Koła Gospodyń Wiejskich do aktywnej wsi”.

Niniejszy projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2012-2020. Plan operacyjny na lata 2016-2017. Konferencja ma na celu zwiększenie udziału sprzedaży bezpośredniej żywności przez rolników oraz zaktywizowanie uczestników do podejmowania działań na rzecz rozwoju obszarów wiejskich i promocję wsi jako miejsce życia i pracy zawodowej.

Konferencja odbędzie się 18.10.2017 r. w godz. 9.30-15.30 w Restauracji „CONCORDIA”  w Łomży, ul. Poznańska 97, 18-400 Łomża.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym:

Regionalnym Związkiem Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Łomży.

Osoba do kontaktu: Bogumiła Roszczyk-Parzych nr tel. 86 216 31 79  

Źródło: http://podlaskie.ksow.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx