Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na konferencję pt. „Od aktywnego Koła Gospodyń Wiejskich do aktywnej wsi”

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich województwa podlaskiego oraz Regionalny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Łomży serdecznie zapraszają na konferencje  pt. „Od aktywnego Koła Gospodyń Wiejskich do aktywnej wsi”.

Niniejszy projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2012-2020. Plan operacyjny na lata 2016-2017. Konferencja ma na celu zwiększenie udziału sprzedaży bezpośredniej żywności przez rolników oraz zaktywizowanie uczestników do podejmowania działań na rzecz rozwoju obszarów wiejskich i promocję wsi jako miejsce życia i pracy zawodowej.

Konferencja odbędzie się 18.10.2017 r. w godz. 9.30-15.30 w Restauracji „CONCORDIA”  w Łomży, ul. Poznańska 97, 18-400 Łomża.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym:

Regionalnym Związkiem Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Łomży.

Osoba do kontaktu: Bogumiła Roszczyk-Parzych nr tel. 86 216 31 79  

Źródło: http://podlaskie.ksow.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx