Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

10 lat programu "Seniorzy w akcji" - publikacja i scenariusze zajęć do pobrania

„Seniorzy w akcji” obchodzą w tym roku 10 lat!

seniorzy w akcji - logo i posty facebookoweZ tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek. Mamy przyjemność zaprezentować jedną z nich – publikację z okazji 10lecia programu!

Przez 10 lat konkursu „Seniorzy w akcji” zebraliśmy wiele doświadczeń, refleksji i praktycznych narzędzi przydatnych w działaniach wspierających aktywność osób starszych i współpracę międzypokoleniową. Wokół programu zbudowała się społeczność blisko 500 animatorów starszych i młodych, którzy aktywnie działają w swoich miejscowościach.

Niniejsza publikacja zbiera nasze doświadczenia i pokazuje metody działania, a przede wszystkim ludzi – animatorów młodych i starszych, którzy współtworzą ten program i wnoszą do niego swoje pomysły i refleksje.

Zapraszamy do lektury!

ZOBACZ PUBLIKACJĘ „SENIORZY W AKCJI – 10 LAT” >>

okładka_publikacja_10 lat
***

ZOBACZ SCENARIUSZE DZIAŁAŃ MIĘDZYPOKOLENIOWYCH I ZAINSPIRUJ SIĘ!

>>> POMYSŁY DO ZROBIENIA <<<

seniorzy w akcji - logo i posty facebookowe

 Konkurs „Seniorzy w akcji” jest realizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

    logo_PAFW_kolorowe

Źródło: http://seniorzywakcji.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx