Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Pracownia liderów orkiestrowych" - zaproszenie na wizytę studyjną

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wizyty studyjne w Nowym Sączu (podsumowanie festiwalu Echo Trombity) i Sobolowie (Parafialna Orkiestra Dęta)

Informacja o wizycie
 
Głównym elementem wizyty w Nowym Sączu (28 października) będzie udział w finałowym koncercie festiwalu "Echo Trombity" (My, Małopolanie). Podczas galowego koncertu w MCK Sokół odbędzie się występ laureatów, m.in. Orkiestry Dętej z Sobolowa. MCK Sokół to jedna z instytucji najprężniej wspierająca Orkiestry dęte, ich kapelmistrzów w Polsce.

W drugim dniu (29 października) udamy się odwiedzić Sobolów (k/Bochni). Prezes Orkiestry Stanisław Chmielek opowie, jak tworzyła się Orkiestra, jak powstawała samorządowa szkoła muzyczna w Sobolowie, jak prowadzi współpracę z instytucjami lokalnymi i krajowymi.

Początek sobotniej wizyty w Nowym Sączu planowany jest w godzinach popołudniowych. Po koncercie zapewniamy kolację, nocleg, śniadanie oraz wspólny przejazd do Sobolowa (ewentualnie dalej do Krakowa). Zakończenie wizyty w niedzielę w godzinach południowych. Czekamy na zgłoszenia. Z jednej Orkiestry mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby.

Termin zgłoszeń do 16 października br. na podstawie niniejszego zgłoszenia. Osoby, które wcześniej nie przystąpiły do projektu obligatoryjnie muszą wypełnić ankietę wstępną-ewaluacyjną. Wypełnioną ankietę należy przesłać w niniejszym forularzu google, a podpisaną (po otrzymaniu potwierdzenia z wypełnieniem na skrzynkę) przesłać skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: Związek OSP RP, Dział Programowy
ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa. Ankieta dostępna pod tym linkiem

Kontakt
 
Związek OSP RP, Dział Programowy
ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa
tel. 22 509 50 50, fax 22 509 50 40 lub 22 827 53 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ewaluator-kierownik merytoryczny: Bartłomiej Robak tel. 608579796
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.„Pracownia liderów orkiestrowych” Projekt Związku OSP RP dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx