Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyła VIII edycja konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego "Młodzi wiedzą o funduszach"

Lekcje europejskie z nagrodami

Lekcje europejskie z nagrodami

Ruszyła VIII edycja Konkursu Młodzi wiedzą o funduszach. Konkurs, organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, polega na przeprowadzeniu lekcji europejskich przez nauczycieli oraz przygotowaniu prac przez uczniów.

Nagrody dla nauczycieli
Łączna pula nagród pieniężnych to 10 000 zł.

I nagroda to 5 000 zł
II nagroda to 3 000 zł
III nagroda to 2 000 zł

Scenariusz lekcji wraz z prezentacją multimedialną oraz Regulamin Konkursu są dostępne na www.wrpo.wielkopolskie.pl

Nagrody dla uczniów
Po przeprowadzonej lekcji europejskiej należy przygotować prace na konkurs w formie 5-minutowego filmu, który powinien promować efekty wdrażania Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody: rowery, czytniki e-book, aparaty fotograficzne.

Terminy
Lekcje europejskie należy przeprowadzić do 10 listopada 2017 r. To warunek zgłoszenia prac konkursowych – te przyjmowane będą do 22 listopada 2017 r.

Cel
Dzięki Konkursowi uczniowie zapoznają się z tematyką Unii Europejskiej i Funduszy Europejskich, w tym Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, a także wypełnią uproszczony wniosek o dofinansowanie oraz poznają projekty zrealizowane z funduszy unijnych. Pytania można kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Źródło: https://www.umww.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx