Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do XVII edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

Mazurski Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza do udziału w XVII edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Koordynatorem tegorocznej edycji konkursu jest Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego.

Celem konkursu jest m. in. zdobywanie i pogłębianie wiedzy dotyczącej parków krajobrazowych Polski, poszerzenie wiadomości z zakresu ekologii, ochrony przyrody i ochrony środowiska oraz zrozumienie zależności zachodzących pomiędzy organizmami w ekosystemach. Jest to jeden z najdłużej organizowanych ogólnopolskich konkursów sprawdzających wiedzę z zakresu parków krajobrazowych w Polsce. Organizatorami tego konkursu jest aż szesnaście parków lub zespołów parków położonych na terenie Polski. Składa się on z kilku etapów, podczas których sprawdzana jest znajomość zagadnień o przyrodzie, ekologii i wybranych parkach krajobrazowych Polski. 

W konkursie mogą brać udział uczniowie gimnazjów z gmin, które wchodzą w skład parków krajobrazowych i ich otulin. Aby wziąć udział w konkursie szkoły muszą zgłosić swój udział, przesyłając w terminie do 20 października 2017r. do siedziby Parku kartę zgłoszeniową. Po otrzymaniu zgłoszenia przekażemy informacje dotyczące organizacji etapu szkolnego konkursu, który zaplanowany jest na 17 listopada br. 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Do pobrania:

Regulamin XVII edycji ogólnopolskiego konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski .doc

Zgłoszenie udziału szkół w XVII edycji ogólnopolskiego konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski_.doc

Źródło: http://parkikrajobrazowewarmiimazur.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx