Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych w Polsce w 2017 roku w świetle obowiązujących przepisów prawnych" - zaproszenie na konferencję w Warszawie

Organizacja

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych OBPON.ORG

ma zaszczyt zaprosić

na

OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ

"Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych w Polsce

w 2017 roku w świetle obowiązujących przepisów prawnych"

 Warszawa, 06 października 2017 r.

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, ul. Wiejska 4/6/8, Sala Kolumnowa

Konferencja odbędzie się w godzinach 11:00 - 15:00

Konferencja jest adresowana do osób niepełnosprawnych, pracodawców osób niepełnosprawnych, organizacji pozarządowych w tym zrzeszeń, stowarzyszeń fundacji, środowisk studenckich działających na rzecz osób niepełnosprawnych oraz do reprezentantów instytucji zaangażowanych w rehabilitację i aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnościami. Wśród zaproszonych gości znajdą się parlamentarzyści, samorządowcy, reprezentanci PFRON oraz Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

"Pozostajemy w nadziei, iż konfrontacja poglądów oraz idei zaprezentowana w trakcie konferencji pozwoli na diagnozę rzeczywistych potrzeb środowisk zaangażowanych w aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych w Polsce oraz przysłuży się wypracowaniu konstruktywnych wniosków, które mogą stać się przedmiotem debaty parlamentarnej w tym zakresie"

Organizacja OBPON.ORG

UWAGA! Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Źródło: http://www.obpon.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx