Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na konferencję naukową z okazji 5-lecia ratyfikacji przez Polskę Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych

Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych zaprasza na organizowaną przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych konferencję naukową z okazji 5-lecia ratyfikacji przez Polskę Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych.

 Celem konferencji jest podsumowanie dotychczasowych działań w zakresie wdrażania Konwencji i wyznaczenie priorytetów na przyszłość.

 Konferencja odbędzie się 27 października 2017 r. na terenie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w budynku Centrum Transferu Wiedzy (sala CTW – 408), Aleje Racławickie 14 w Lublinie.

 W jej ramach odbędą się dwa panele: Dostępność przestrzeni publicznej i projektowanie uniwersalne oraz Kariera zawodowa osób niepełnosprawnych oraz kompleksowe podejście do rehabilitacji.

 W konferencji wezmą udział m.in. przedstawiciele środowisk naukowych, administracji rządowej i samorządowej, organizacji pozarządowych oraz instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

 W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane tematyką działalności na rzecz poprawy sytuacji osób niepełnosprawnych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W celu wzięcia udział w konferencji należy wypełnić formularz rejestracyjny. Rejestracja zakończy się 16 października.

Formularz rejestracyjny prosimy przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: https://www.mpips.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx