Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs na najlepiej wypromowaną inicjatywę oddolną

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.ogłosiła Konkurs na najlepiej wypromowaną inicjatywę oddolną w ramach zadania publicznego pn. „Program SPOŁECZNIK – zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych”.

Do udziału w Konkursie mogą zgłaszać się wszyscy wnioskodawcy, którzy zawarli umowę na udzielenie mikrodotacji w ramach zadania publicznego pn. „Program SPOŁECZNIK – zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych” i którzy zrealizowali lub są w trakcie realizacji inicjatywy oddolnej oraz mogą być zgłaszane działania promocyjno-informacyjne, które dotyczą projektów finansowanych w ramach zadania publicznego pn. „Program SPOŁECZNIK – zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych”. Działania te mogą być realizowane również poza środkami przyznanymi w ramach mikrograntu.

Nabór prac trwa od 4 września 2017 r. do 17 października 2017 r. Zgłoszenie należy przesłać na adres: Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego SA, ul. Przemysłowa 8, 75-216 Koszalin, z dopiskiem „Społecznik 2017 – konkurs” lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając w temacie wiadomości „Społecznik 2017 – konkurs”. Decyduje data wpływu. Zgłoszenia otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane. Szczególowe informacje dostępne są tutaj.

Źródło: http://www.wws.wzp.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx