Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rusza konkurs grantowy Ministerstwa Rozwoju „Wspólnie o Funduszach Europejskich”

„Wspólnie  o Funduszach Europejskich” to konkurs dla organizacji pozarządowych, partnerów społeczno-gospodarczych i władz miejskich na najlepsze inicjatywy informujące o możliwościach korzystania ze środków unijnych.

Chcemy zidentyfikować najlepsze inicjatywy i włączyć się w ich organizację poprzez granty w wysokości do 24 tys. zł, udostępnienie materiałów informacyjnych, sal lub udział ekspertów Ministerstwa Rozwoju i współpracujących instytucji.

Zwycięskimi inicjatywami chcemy dotrzeć z ofertą Funduszy Europejskich do różnych grup: przedsiębiorców, osób młodych, start-upów, osób wracających na rynek pracy, osób w wieku 50+, osób z niepełnosprawnościami.


Oferty można składać do 2 października 2017 r. w wersji elektronicznej (zgodnie z załączonym Formularzem Ofertowym) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli zdecydujesz się na udział w konkursie, zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat naboru.

Pobierz pliki:

Jeżeli masz pytania dotyczące dokumentacji, możesz je zadać za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału!

Źródło: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx