Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strefy Funduszy Europejskich ,,Małopolska myśli o Tobie”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Strefach Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”, które w okresie od sierpnia do października 2017 roku zawitają do siedmiu miejscowości w Małopolsce.

Główną ideą tych wydarzeń jest przekazanie informacji na temat Funduszy Europejskich, a także promocja dobrych praktyk oraz innowacyjności Małopolski, które przejawiają się w różnorodności projektów, zrealizowanych dzięki wsparciu środków unijnych w perspektywie 2007-2013 oraz 2014-2020. Ponadto Beneficjenci zaprezentują nietuzinkowe usługi, innowacyjne produkty oraz oryginalne profesje, które udało się urzeczywistnić dzięki Funduszom Europejskim.

Strefy Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” to cykl wydarzeń plenerowych, które łączą w sobie sporą dawkę informacji podanych w bardzo atrakcyjny sposób o tym, jak realizować swoje marzenia i pomysły dzięki Funduszom Europejskim.

Strefy mają na celu promowanie dobrych przykładów wykorzystania środków unijnych, dzięki którym małopolskie firmy lub instytucje stały się skuteczniejsze, bardziej konkurencyjne i nowoczesne.

Kalendarium imprez:

•8-10 września - Stary Sącz, lokalizacja: Rynek

•15-17 września - Dąbrowa Tarnowska, lokalizacja: Rynek  

•22-24 września – Chrzanów, lokalizacja: Plac 1000-lecia

•29 września - 1 października – Proszowice, lokalizacja: Rynek

•6-8 października – Nowy Targ, Rynek

Ponadto na 2 dni przed Strefą Funduszy Europejskich ,,Małopolska myśli o Tobie” w każdej z powyższych miejscowości będzie czynny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, w którym  będzie można uzyskać informacje na temat dotacji unijnych.

Oczywiście nie zabraknie pomysłów na zagospodarowanie czasu najmłodszym uczestnikom imprezy. O nich pomyślą profesjonalni animatorzy, organizując gry, konkursy i zabawy plenerowe.

Organizatorem Stref Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx