Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszemie na SPA – Summer PAH Academy

Polska Akcja Humanitarna poszukuje osób zainteresowanych uczestnictwem w pierwszej Summer PAH Academy (SPA), której celem jest rozwój kompetencji trenerskich i samorefleksji osób prowadzących zajęcia z edukacji globalnej. SPA odbędzie się w Ośrodku Skłudzewo pod Toruniem w dniach 14-17 września 2017 roku. Udział jest bezpłatny. Zwracamy koszty dojazdu.


W SPA mogą wziąć udział osoby pochodzące z miejscowości poniżej 500 tysięcy mieszkańców zainteresowane edukacją globalną, które posiadają podstawową wiedzę z edukacji globalnej (lub pokrewnej) i prowadziły już, co najmniej kilka godzin zajęć z tego zakresu. Szukamy osób rozpoczynających swoją drogę w tym zakresie, ale mają już drobne doświadczenie, na którym będziemy pracować.

Podczas SPA będziemy pracować w 4 blokach tematycznych:
Dzień I, czwartek – Dlaczego tu jesteśmy?
Dzień II, piątek – Moja droga do edukacji globalnej
Dzień III, sobota – Język w pracy edukatora/ki
Dzień IV, niedziela – Wyzwania w pracy edukatorskiej – trudne sytuacje

Po SPA, uczestnicy/czki zobowiązani zostaną do poprowadzenia co najmniej jednego warsztatu w województwie małopolskim, mazowieckim lub kujawsko-pomorskim (z wyłączeniem Krakowa i Warszawy).  Uczestnicy i uczestniczki będą też częścią Klubu Dyskusyjnego Online. W ramach niego będą otrzymywać zadania, teksty, filmy, pytania do refleksji. Spotkają się także na 2 wideokonferencjach.

Aplikować można poprzez formularz: https://goo.gl/forms/fqKGHvoKVlb5SEbC3 do 27 sierpnia 2017.

Summer PAH Academy jest częścią projektu Narzędziownik krytycznego/ej edukatora/ki, który jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Źródło: http://www.pah.org.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx