Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs na najlepsze gospodarstwo ekologiczne


Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu ogłosiły X Ogólnopolski Konkurs na najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne 2017.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie organizuje Konkurs na najlepsze gospodarstwo ekologiczne w województwie mazowieckim w 2017 r.

Zgłoszenia do Konkursu można dokonać w jednej z dwóch kategorii:

„ekologia – środowisko”

lub

„ekologiczne gospodarstwo towarowe”

Do konkursu mogą zgłaszać się rolnicy prowadzący gospodarstwa przestawione na system rolnictwa ekologicznego spełniające wymogi wzajemnej zgodności i posiadające aktualny certyfikat wydany przez upoważnioną jednostkę certyfikującą.

Wypełnioną dokumentację zgłoszeniową wraz z dołączoną kopią certyfikatu zgodności należy złożyć w siedzibie Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa do 21 lipca 2017 roku. Szczegółowe informacje pod numerami tel.: 22-571-61-39, 22-571-61-38

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Do pobrania:

- Regulamin Konkursu

- formularz zgłoszeniowy

- charakterystyka gospodarstwa

źródło: www.ksow.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx