Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Małopolska: Zagłosuj na sołtysa roku 2016?

 

 


Jeszcze tylko do 17 lipca przyjmowane są kandydatury do tytułu Sołtys Roku 2016. Konkurs, który ma docenić pracę sołtysów na rzecz lokalnych społeczności, organizowany jest już po raz dziewiętnasty. Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa objął wydarzenie patronatem, a zwycięzcy przekaże czek o wartości 50 tys. zł.

 

W ubiegłym roku najlepszym sołtysem 2015 r. okazał się Eugeniusz Stanek z Radgoszczy. Kto będzie triumfował w tym roku okaże się już 12 sierpnia br., kiedy to poznamy wyniki konkursu.

Konkurs na Najlepszego Sołtysa Województwa Małopolskiego jest jedną z inicjatyw Małopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów, realizowaną we współpracy z Województwem Małopolskim. Nagrodę główną w wysokości 50 tys. zł, przeznaczoną na wsparcie inicjatyw lokalnych w zwycięskim sołectwie, funduje samorząd Małopolski.

Konkurs stanowi formę uznania pracy sołtysa na rzecz swojej lokalnej społeczności oraz okazję do rozpowszechnienia dobrych praktyk.

Poniżej do pobrania regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia. Wypełnione karty przyjmuje Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów.

źródło: www.malopolska.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx