Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warmińsko-mazurskie: Wojewódzki konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy

 

 


Uprzejmie informujemy, że tegoroczne Warmińsko-Mazurskie Dożynki Wojewódzkie odbędą się 17 września, na terenie Muzeum Budownictwa Ludowego - Park Etnograficzny w Olsztynku.

 

Jak co roku Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego organizuje w tym dniu konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy, który kierowany jest do wszystkich gmin z terenu województwa.

Gmina może zgłosić do konkursu maksymalnie jeden wieniec dożynkowy, prezentowany przez jedną grupę wieńcową, liczącą nie więcej niż 10 osób, uwzględniając w tym kapelę i grupę śpiewaczą. Zgłoszenia do Konkursu należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 12 września 2017 roku do godziny 15.00 (decyduje data doręczenia).

Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody pieniężne:

I miejsce – 3 000,00 zł brutto

II miejsce – 2 500,00 zł brutto

III miejsce – 2 000,00 zł brutto

wyróżnienia w wysokości 1 000,00 zł brutto

Pozostałe grupy wieńcowe, które nie uzyskają nagród ani wyróżnień, otrzymają za udział w Konkursie po 300,00 zł brutto. Organizator Konkursu zastrzega sobie możliwość zmiany wysokości kwot wyróżnień oraz za udział w Konkursie grup wieńcowych, co będzie uzależnione od ogólnej ilości wieńców i grup wieńcowych biorących udział w Konkursie.

Dokumenty do pobrania:

 

Regulamin Konkursu -> pobierz

Karta zgłoszenia – stanowiąca zał. nr 1 Regulaminu Konkursu -> pobierz

źródło: www.ksow.pl

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx