Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w wizycie studyjnej do Niemiec dla mazowieckich lokalnych grup działania


Lokalna Grupa Działania – Przyjazne Mazowsze oraz Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wizycie studyjnej do Niemiec, która odbędzie się w dniach 30 lipca – 3 sierpnia 2017 r. w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, dwuletniego Planu Operacyjnego na lata 2016-2017.

 

Celem wizyty studyjnej pt. "Inicjatywy lokalne rozwijają obszary wiejskie - lepszy przykład niż wykład" jest podniesienie kompetencji przedstawicieli lokalnych grup działania z Mazowsza w zakresie wykorzystania skutecznych narzędzi i metod rozwoju przedsiębiorczości i aktywności mieszkańców, poprzez poznanie dobrych praktyk w tym obszarze wśród niemieckich lokalnych grup działania. Bezpośredni kontakt z realizatorami nowatorskich rozwiązań i bardzo dobrze funkcjonującymi projektami w regionie Bawaria, Nadrenia i Hesja umożliwi uczestnikom poznanie nowych rozwiązań i wymianę doświadczeń przede wszystkich w zakresie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich. Będzie także dobrą inspiracją do podejmowania nowych inicjatyw na naszym terenie, dostosowanych do lokalnych potrzeb. W programie mamy prezentację już zrealizowanych projektów w ramach wdrażania Programu Leader w wyżej wymienionych regionach Niemiec, zapoznanie z obecną  perspektywą finansową obejmującą strategie i plany na przyszłość, według załączonego programu.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są na formularzu zgłoszeniowym do dnia 14 lipca 2017 r. do godziny 15:00. Prosimy o przesyłanie podpisanych skanów formularzy na  adres mailowy LGD – Przyjazne Mazowsze: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Udział w wizycie jest częściowo odpłatny dla uczestników (koszt przejazdu autokarem oraz częściowe koszty organizacyjne w kwocie 1.200,00 zł).   

Zasady udziału w wizycie studyjnej są podane w formularzu zgłoszeniowym.

Do pobrania:

źródło: www.ksow.pl 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx