Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Letnia Akademia Ekonomii i Przedsiębiorczości SGH

Rozpoczyna się rekrutacja do bezpłatnego, wakacyjnego kursu ekonomii organizowanego przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie dla gimnazjalistów oraz uczniów, którzy ukończyli 6 klasę szkoły podstawowej. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach Letniej Akademii Ekonomii i Przedsiębiorczości w dniach 26-30 czerwca 2017 r. zapraszamy do przesłania elektronicznego zgłoszenia do programu. Nabór uczestników rozpoczyna się 13 czerwca 2017 r. i trwać będzie do momentu wyczerpania limitu miejsc.

 

Letnia Akademia Ekonomii i Przedsiębiorczości (LAEP) to inicjatywa będąca kontynuacją programu Letniej Akademii Ekonomii (LAE), który Szkoła Główna Handlowa prowadziła w latach 2009-2014. To wakacyjny cykl spotkań dla uczniów gimnazjów zainteresowanych ekonomią, stanowiący ciekawe uzupełnienie oferty fakultatywnych zajęć z ekonomii i przedsiębiorczości realizowanych w szkołach oraz spotkań Akademii Młodego Ekonomisty, prowadzonych na terenie SGH w trakcie roku szkolnego.

Ideą programu LAEP jest przybliżenie młodzieży podstawowych zagadnień z ekonomii i przedsiębiorczości, zainteresowanie uczniów tymi dziedzinami oraz zachęcenie do dalszego kształcenia na kierunkach ekonomicznych. Treści kursu zostały dobrane specjalnie pod kątem możliwości percepcyjnych osób w wieku około gimnazjalnym i będą przedstawiane w przystępny, interesujący sposób. Dominującą formą zajęć będą warsztaty i dyskusje prowadzane w małych podgrupach.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach Letniej Akademii Ekonomii i Przedsiębiorczości oraz ich opiekunowie prawni proszeni są o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego TUTAJ.

Zgłoszenia będą przyjmowane do momentu wyczerpania limitu 60 miejsc (2 grupy po 30 osób). Lista osób zakwalifikowanych do udziału w LAEP będzie opublikowana na tej stronie internetowej w dniu 23 czerwca 2017 roku. Do osób przyjętych rozesłana zostanie również odpowiednia informacja mailowa (na adres e-mail podany w zgłoszeniu).

Zajęcia LAEP rozpoczną się w dniu 26 czerwca 2017 r. w budynku C Szkoły Głównej Handlowej, przy Alei Niepodległości 128 w Warszawie (sale 2B i 2C).

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji do Letniej Akademii Ekonomii i Przedsiębiorczości znaleźć można poniżej, w regulaminie LAEP. Na dole strony zamieszczony został również pełen program planowanych spotkań.

Gorąco zachęcamy do udziału w Letnia Akademia Ekonomii i Przedsiębiorczości 2017.

Program LAEP

Regulamin LAEP

Źródło: http://administracja.sgh.waw.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx