Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lubuskie Inicjatywy Młodzieżowe – są już wnioski i regulamin!

Uprzejmie informujemy, iż na stronie: http://lim.zgora.pl/regulamin/ dostępne są już regulamin i wzór wniosku o dotację dla organizacji pozarządowych działających na rzecz młodzieży i młodzieżowych grup nieformalnych.

Lubuskie Inicjatywy Młodzieżowe to projekt, który ma pobudzić grupy młodzieżowe, samorządy szkolne, studenckie do współpracy z liderami, opiekunami, a także kooperacji międzypokoleniowej, ma też promować postawy i aktywność obywatelską wśród młodych mieszkańców Województwa Lubuskiego.

Celem projektu jest budowanie tożsamości i spójności regionu poprzez inicjowanie, wspieranie i promowanie inicjatyw młodych mieszkańców województwa lubuskiego, wzmacnianie zaufania i więzi między samorządem, a młodymi obywatelami (kapitału społecznego), zdolności do współpracy w najbliższym otoczeniu dla osiągania wspólnych celów czy wzmacniania zbieżnych wartości. Włączenie do udziału w procesie rozwoju regionu nieformalnych grup młodzieżowych oraz organizacji pozarządowych aktywizujących młodzież przyczynia się do trwałego budowania tożsamości regionalnej.

Konkurs na przyznanie mikrodotacji został ogłoszony w dniu 12 czerwca 2017 r. i potrwa do 07 lipca 2017r

Szczegółowe informacje są dostępne również na stronie http://zlop.org.pl/

Projekt realizowany będzie na podstawie regrantingu – przekazania dotacji otrzymanej przez organizację pozarządową tzw. operatora projektu innym organizacjom pozarządowym w postaci mikrodotacji w wysokości do 5 tys. złotych (tzw. realizatorom projektu) w celu realizacji przez nie zadania publicznego – działań na rzecz młodych ludzi w regionie.  Realizator projektu w ramach mikrodotacji musi zapewnić co najmniej 10% wkładu własnego (dotyczy wkładu osobowego).

Zapraszamy do udziału w konkursie.
 

logo-ZLOPU

Źródło: http://wschowa.info/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx