Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa konkurs mikrograntów „Centrum Dla Rodziny”

Stowarzyszenie Instytut Zachodni i Stowarzyszenie Dorośli – Dzieciom ogłaszają konkurs na najlepsze projekty w obszarze działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, mających na celu aktywizowanie lokalnych społeczności wokół zadań związanych z rodziną, macierzyństwem i rodzicielstwem o charakterze dobra wspólnego.

Nabór prowadzony jest w trybie ciągłym do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację zadań nie dłużej niż do 31.08.2017 r.

UWAGA!!!

Szanowni Państwo, przed przystąpieniem do wypełniania oferty w Generatorze Wniosków proszę sprawdzić czy Wasza organizacja posiada zapisy w statucie o prowadzeniu przez organizację działań na rzecz macierzyństwa, rodzicielstwa, rodziny. Aplikować w konkursie mogą tylko organizacje, które mają takie zapisy w swoich dokumentach. Dotyczy to również organizacji patronackich oraz grup nieformalnych.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami – Plik PDF

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://dzialamyrazem.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx