Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nabór placówek chętnych do przyjęcia wolontariuszy w ramach programu "PROJEKTOR - wolontariat studencki"

Program "PROJEKTOR - wolontariat studencki" rozpoczął nabór szkół i innych placówek edukacyjnych np (GOK) z terenów do 20 tys mieszkańców chętnych do przyjęcia u siebie studentów-wolontariuszy organizujących projekty wakacyjne.

projektor - logo 2017 (1)zaja

Projekty wakacyjne polegają na stałym pobycie wolontariuszy w szkole w celu realizacji zajęć edukacyjnych z uczniami. Czas trwania takiego projektu to 5 kolejnych dni roboczych zajęć z uczniami. Długość zajęć organizowanych przez studentów to 5 godzin lekcyjnych dziennie. Na jednego wolontariusza nie może przypadać więcej niż 10 uczniów. W tym samym czasie szkoła może przyjąć do 4 wolontariuszy (2 grupy) – zależy to od zadeklarowanej przez szkołę liczby uczniów.​ Szkoła powinna zapewnić wyżywienie, nocleg oraz grupę uczestników na zajęcia. 

projektor1zaja

projektor2zaja

​Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny pod linkiem: http://projektor.org.pl/ruszyl-nabor-szkol-do-projektow-wakacyjnych/

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx