Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkoła letnia ARS VIVENDI CENTRAL EUROPEAN SUMMER SCHOOL

Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Fundacja Adenauera zapraszają na szkołę letnią ARS VIVENDI CENTRAL EUROPEAN SUMMER SCHOOL w dniach 31 lipca – 6 sierpnia.

baner_www
Międzynarodowa Szkoła Letnia zgromadzi ambitnych młodych ludzi, zainteresowanych rozwojem osobistym i zmienianiem świata na lepsze. Tegoroczny projekt „Integral Leadership – from personal growth to European renewal” pogłębi rozumienie sensu własnej historii, tożsamości i wspólnych korzeni Europy Środkowo-Wschodniej oraz wzmocni kompetencje przywódcze uczestników. Międzynarodowa Szkoła Letnia jest odpowiedzią na obecny w Europie problem dezintegracji osobowości, relacji społecznych i narodowych oraz kryzysu wartości.

W ramach Szkoły Letniej odbędą się cztery seminaria prowadzone przez dr. Martina Luterana, Teresę Mazan, ks. dr. Oleha Kindiy’ego i dr. Michała Łuczewskiego. Podczas wykładów omawiane będą koncepcje cnoty, relacji i wspólnoty. Wzorem, a także przewodnikiem po zaangażowanym człowieczeństwie i tożsamości europejskiej będzie postać Jana Pawła II.

Uczestnicy wezmą udział w warsztatach dla liderów oraz wycieczkach śladami Papieża – Polaka do Kalwarii Zebrzydowskiej, Lanckorony, Wadowic, Tyńca i Krakowa.

Do udziału zachęcamy studentów, młodych naukowców i absolwentów rozpoczynających karierę zawodową pochodzących z Europy Wschodniej i Centralnej bądź zainteresowanych tym regionem (18-35 lat)

Koszt: 400 zł

Miejsce i data: Lanckorona – Kalwaria Zebrzydowska – Wadowice – Tyniec – Kraków, 31 lipca – 6 sierpnia 2017

Formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie centrumjp2.pl do 17 czerwca.

Wszystkie informacje dostępne są w broszurze informacyjnej oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: http://www.centrumjp2.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx