Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Poznaj Dobrą Żywność" - zaproszenie na piknik w Warszawie

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje w dniu 10 czerwca 2017 r. w Warszawie, Piknik Poznaj Dobrą Żywność, na który zaproszeni zostali członkowie Izby oraz firmy posiadające wyroby ze znakiem „Jakość Tradycja”.

Podczas Pikniku, który odbędzie się na terenie Toru Wyścigów Konnych „Służewiec” w Warszawie promowana będzie polska żywność wysokiej jakości: produkty oznaczone znakiem Poznaj Dobrą Żywność, produkty regionalne i tradycyjne oraz ekologiczne, a także idee i założenia Programu Poznaj Dobrą Żywność. W trakcie tegorocznego Pikniku zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą gospodarstw agroturystycznych, obejrzeć wystawę zabytkowych maszyn rolniczych, czy odwiedzić mini zoo ze zwierzętami gospodarskimi.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Należy przywieźć własny namiot i stoisko. Można będzie sprzedawać swoje produkty.

Chętni do udziału w Pikniku już się zgłosili i lista uczestników już jest zamknięta. Pierwszeństwo miały firmy – członkowie PIPRiL, które wytwarzają produkty ze znakami unijnymi: Chroniona Nazwa Geograficzna, Chroniona Nazwa Pochodzenia, Gwarantowana Tradycyjna Specjalność; ze znakiem „Jakość Tradycja”; posiadające nagrodę „Perły” w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo”; wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych.

Źródło: http://www.produktyregionalne.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx