Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Program Wyprawka Szkolna Fundacji Rodziny Duda

Niezbędnik każdego ucznia to plecak, zeszyty, piórnik, ołówki, kredki, farby, mazaki, gumka, blok rysunkowy, plastelina, linijki i … wiele, wiele więcej. Lista przyborników jest bardzo długa. Co roku wyprawka dziecka do szkoły każdego rodzica kosztuje od 300 do 700 zł. Nie wszystkich stać, by w pełni wyposażyć plecak swojego malucha. Podręczniki, akcesoria plastyczne oraz zawartość piórnika to nakład często przekraczający możliwości finansowe rodziców. 

Fundacja Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda wyciąga pomocną dłoń. Wraz z partnerami programu, kierując się misją pomocy, udzielamy wsparcia w postaci przekazania wyprawki szkolnej najbardziej potrzebującym. 

Tornistry wypełnione w niezbędne przedmioty mogą otrzymać dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu rawickiego. 

Nabór wniosków o przyznanie wyprawki szkolnej trwa w okresie OD 1 CZERWCA DO 10 LIPCA 2017 ROKU. 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: +48 65 615 70 05 

Zadbamy o skompletowanie szkolnego plecaka!

Źródło: http://www.fmd.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx