Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na I edycję Akademii Lokalnego Lidera do Krzeszowic

Tworzycie organizację pozarządową lub grupę nieformalną? Prowadzicie działania w Małopolsce na wsiach lub małych miasteczkach do 50 tys mieszkańców? Wspieracie rodziny i rodzicielstwo w Małopolsce? Szukacie Inspiracji? ​A może chcecie się nią podzielić z innymi? Zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne do projektu "Łączy nas Inspiracja!"!


To wspólny projekt Fundacji Laboratorium Inspiracji Społecznych i Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie. W ramach projektu oferujemy kompleksowe wsparcie dla najbardziej potrzebujących organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenów wiejskich i małych miast. Znajdziecie u nas szkolenia, coaching, akcje społeczne, konkurs oraz forum.

Fundacja Laboratorium Inspiracji Społecznych zaprasza

organizacje pozarządowe jak i grupy nieformalne na

I edycję Akademii Lokalnego Lidera do Krzeszowic. 

Edycja odbędzie się w Urzędzie Miasta Krzeszowice
w dniach 18-19 maj, ​25-26 maj oraz 1-2 czerwca
​w godzinach od 9 do 15.


UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY!Więcej informacji na temat projektu znajdziesz tutaj.

Prosimy zapisywać się poprzez wypełnienie formularza elektronicznego  lub poprzez pobranie wypełnienie i przesłanie formularza na naszą skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.fundacjalis.org

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx