Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Program Spotkania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warsztaty, wykłady, gry strategiczne i spotkania z wyjątkowymi gośćmi. Publikujemy oficjalny program XVI Ogólnopolskiego Spotkania Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich w Marózie, które odbędzie się już w tym tygodniu.

 

Mieszkańcy gmin mają duży wpływ na swoją przestrzeń. W trakcie warsztatów i wykładów opowiemy m.in. o tym, co można zrobić, gdy w okolicy rozpoczynają się niechciane inwestycje oraz jak dużą rolę w mobilizowaniu społeczności odgrywa sprawny obieg informacji. Swoją wiedzą na te i wiele innych tematów podzielą się m.in. eksperci z Fundacji Wspomagania Wsi oraz Fundacji Rozwoju NIDA.

W programie również wykład i spotkanie z Adamem Bodnarem, Rzecznikiem Praw Obywatelskich. Swoje wykłady zaplanowali też prof. Magdalena Fikus i dr Przemysław Sadura.

Na Marózie nie będziecie się nudzić. Jak co roku proponujemy bogaty program kulturalny i rozrywkowy. Zaplanowaliśmy m.in. pokazy filmowe, koncerty, zabawy integracyjne oraz, po raz pierwszy, gry strategiczne przygotowane przez zespół Games Development.

Do zobaczenia wkrótce!

Program jest dostępny pod linkiem. Nie ma potrzeby drukowania go, każdy uczestnik Spotkania otrzyma swoją kopię w dniu przyjazdu.

 

Organizatorzy Spotkania:
Fundacja Wspomagania Wsi oraz Nidzicka Fundacja Rozwoju „NIDA”

Fundatorzy  Spotkania:
Fundacja Wspomagania Wsi oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności

***

Ostatnio zmieniany wtorek, 16 maj 2017 10:47

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx