Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XIII ogólnopolska konferencja dla JST „Strategie finansowe projektów rozwojowych”

Bank Gospodarstwa Krajowego ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XIII ogólnopolskiej konferencji dla jednostek samorządu terytorialnego, która w tym roku nosi tytuł „Strategie finansowe projektów rozwojowych”Organizowane przez nas od 2005 roku konferencje stały się forum dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami administracji rządowej i samorządowej oraz instytucji zaangażowanych w kreowanie i realizację polityki rozwoju.
Wiodące tematy tegorocznej edycji to:
  • kryzys zanieczyszczenia powietrza – przyczyny i rozwiązania
  • inwestycje konieczne do poprawy sytuacji środowiska naturalnego: jakie i ile?
  • kierunki i priorytety finansowania infrastruktury energetycznej i transportowej
  • budownictwo mieszkaniowe – potrzeby gmin i sposoby ich zaspokojenia
  • modele finansowania inwestycji energetycznych, transportowych i mieszkaniowych
Pierwszego dnia obrad, w trakcie sesji plenarnej planujemy zorganizowanie wystąpień zaproszonych gości w czterech blokach poświęconych tym zagadnieniom.Drugi dzień konferencji zaplanowaliśmy w formie równoległych seminariów:I. ENERGETYKA, TRANSPORTII. MIESZKALNICTWO
Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia - do pobrania w formie pliku pdf poniżej tekstu.

Gośćmi organizowanych cyklicznie przez BGK i korporacje samorządowe konferencji są przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, eksperci.Konferencja została objęta honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.Partnerami wydarzenia są Ministerstwo Rozwoju oraz Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego.Konferencja odbędzie się w dniach 24−25 maja 2017 r.  (środa-czwartek) w Sheraton Warsaw Hotel przy ul. B. Prusa 2 w Warszawie.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy nie zwracają kosztów podróży oraz ewentualnego zakwaterowania.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 599 83 00 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

REJESTRACJA

Do pobrania:

Źródło: https://www.bgk.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx