Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ADAMED SmartUP Academy - program specjalnych, bezpłatnych kursów skierowanych do młodych pasjonatów nauki

ADAMED SmartUP Academy to program specjalnych kursów skierowanych do młodych pasjonatów nauki. Tym razem jednak nie musisz przechodzić żadnego procesu rekrutacji – wystarczy, że masz 15-19 lat i chcesz pogłębiać swoją wiedzę w takich dziedzinach jak biotechnologia, medycyna, fizyka czy chemia.

Uczestnicząc w projekcie zdobędziesz cenną wiedzę i rozwiniesz swoje naukowe pasje, a także poznasz inne osoby o podobnych zainteresowaniach. Zajęcia odbędą się w pięciu dużych miastach w całej Polsce – Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Białymstoku, Trójmieście, Olsztynie.

W ramach kursów ADAMED SmartUP Academy oferujemy dwa rodzaje warsztatów – kursy dwudniowe o tematyce: biochemia, medycyna, fizyka, chemia oraz kilkugodzinne warsztaty organizowane we współpracy z BioCentrum Edukacji Naukowej. Kursy ADAMED SmartUP Academy zostaną podzielone na zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Zobacz, jak wyglądały zajęcia w poprzednich latach.

 W jaki sposób aplikować? Wystarczy, że napiszesz w kilku zdaniach (maksymalnie 50 słów), dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić do udziału w ADAMED SmartUP Academy. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Jest o co walczyć – zapraszamy!*

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://adamedsmartup.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx