Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa nabór do konkursu "Droga Na Harvard"

Konkurs "Droga Na Harvard" jest organizowany przez Harvard Club of Poland we współpracy ze sponsorami oraz partnerami.

Wyślij Swoje Zgłoszenie i Wygraj Tygodniowy Pobyt Na Uniwersytecie Harvarda - Pokrywamy Koszty Podróży, Pobytu i Ubezpieczenia.

Termin nadsyłania zgłoszeń 05.05.2017

Poprzez ten konkurs chcemy wesprzeć najlepszych polskich uczniów, studentów oraz absolwentów szkół wyższych w rozpoczęciu studiów na renomowych uczelniach zagranicznych, w szczególności na Harvardzie.

Nasza misja nie kończy się jednak na promowaniu idei i organizowaniu konkursów. Pomożemy Ci w zrozumieniu wymagań uczelni oraz podpowiemy, jak uzyskać pomoc finansową oferowaną najzdolniejszym kandydatom.

Kto może wziąć udział w konkursie?

  • Gimnazjaliści i licealiści

Ponieważ proces właściwego przygotowania do ubiegania się o przyjęcie na tę uczelnie może trwać kilka lat, konkurs adresujemy również do gimnazjalistów. Ważna jest dobra znajomość angielskiego - aby dostać się na uczelnie, będziesz musiał zdać egzamin językowy (najprawdopodobniej TOEFL)

  • Studenci

Każda ze szkół magisterskich na Harvardzie wymaga od kandydatów wcześniejszego zdobycia tytułu BA/BSc lub jego odpowiednika na dowolnej uczelni (nie musi to być Harvard College). Nieważne jaki kierunek studiujesz — ważne jaki masz pomysł na siebie, ile wkładasz w to pasji i czy jesteś aktywny społecznie.

  • Absolwenci szkół wyższych

Chcielibyśmy pomóc Ci w dalszej drodze rozwoju, a studia na Harvardzie pomogą Ci otworzyć nie tylko umysł, lecz także wiele drzwi. Dobrze wiedzieć — wiele dużych firm pokrywa częściowo koszty dokształcania swoich pracowników (spytaj swojego szefa o szczegóły). Kandydaci powinni być obywatelami polskimi i posiadać polski paszport lub móc go uzyskać do momentu ubiegania się o wizę amerykańską.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://droganaharvard.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx