Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podlaskie - konkurs dotacyjny na wkłady własne dla organizacji pozarzadowych w 2017 r.

Zarząd Województwa Podlaskiego zaprasza organizacje pozarządowe, które pozyskały dofinansowanie z funduszy zewnętrznych na realizację swoich projektów do udziału w konkursie dotacyjnym.

Projekty, które przejdą ocenę formalną i merytoryczną komisji konkursowej i najlepiej wpiszą się w rozwój województwa podlaskiego otrzymają dotację na pokrycie wkładu finansowego realizowanego projektu.

Oferty należy składać za pomocą serwisu elektronicznego: www.Witkac.pl

Szczegółowych informacji o konkursie udziela P. Eliza Szadkowska – Pełnomocnik Zarządu Województwa Podlaskiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, tel. (85) 66 54 103, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Termin składania ofert w konkursie

1. Termin składania oferty w wersji elektronicznej – za pomocą generatora w serwisie Witkac.pl:

Oferty należy składać w terminie do ostatniego dnia roboczego miesiąca, tj. do:
- 31 marca 2017 r.,
- 28 kwietnia 2017 r.,

2. Termin składania potwierdzenia złożenia oferty – osobiście, w godzinach pracy urzędu lub za pomocą poczty (liczy się data stempla pocztowego):

- 4 kwietnia 2017 r.,
- 4 maja 2017 r.,

3. Oferty złożone po terminie 28 kwietnia 2017 r. nie będą rozpatrywane.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx