Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lista osób zakwalifikowanych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Poniżej zamieszczamy listę osób zakwalifikowanych oraz listę rezerwową na XVI Ogólnopolskie Spotkanie Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich w Marózie.

Lista osób zakwalifikowanych

Lista rezerwowa


Uwaga: aby znaleźć się na OSTATECZNEJ liście uczestników, należy zapłacić opłatę rekrutacyjną w wysokości 35 PLN od osoby na konto bankowe nr 21 8834 0009 2001 0000 2121 0057.

W TYTULE PRZELEWU prosimy wpisać IMIĘ I NAZWISKO osoby, za którą dokonywana jest opłata.

Potwierdzenie wpłaty należy przesłać skanem (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub pocztą (adres: ul. Rzemieślnicza 3, 13-100 Nidzica) do 23 kwietnia 2017 r.

Faktura będzie wystawiona tylko na prośbę przesłaną mailem i tylko na płatnika, który wykonał przelew (w mailu prosimy podać imię, nazwisko, adres, bądź nazwę organizacji, adres, NIP) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

***

Ostatnio zmieniany środa, 12 kwiecień 2017 09:18

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx