Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dofinansowanie dożywiania dzieci w okresie wakacji letnich 2017 w ramach programu Pajacyk

Poprzez program Pajacyk, Fundacja Polska Akcja Humanitarna wspiera dzieci, które ze względu na trudną sytuację materialną powinny otrzymywać bezpłatne posiłki a nie mogą liczyć na pomoc gminy.

W ramach programu prowadzone jest dożywianie dzieci.

Program przeznaczony jest dla podopiecznych placówek wsparcia dziennego w rozumieniu Ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wsparciu rodziny i systemie pieczy zastępczej, które z różnych przyczyn nie są objęte wsparciem Ośrodków Pomocy Społecznej w zakresie dożywiania a takiego wsparcia potrzebują. Program realizowany jest za pośrednictwem organizacji prowadzących placówki wsparcia dziennego, którym przekazywane są środki finansowe na dożywianie.

Celem współpracy z organizacjami prowadzącymi placówki wsparcia dziennego jest rozwinięcie systemu docierania z pomocą do najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich.

Zgłoszenia

Jeśli Twoja organizacja prowadzi placówkę wsparcia dziennego i planujesz działania wspierające dzieci w okresie wakacji letnich 2017, możesz ubiegać się o dofinansowanie posiłków. Nabór trwa do 30 kwietnia 2017 – już dziś wypełnij formularz online.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Przeczytaj regulamin

Kontakt

Masz pytanie? Daj znać!

Koordynatorka programu dożywiania w Polsce:
Magdalena Szymczak
Biuro PAH w Toruniu
Telefon: (56) 652 13 68
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Organizator:
Polska Akcja Humanitarna
al. Solidarności 78A, 00-145 Warszawa
KRS: 0000136833

Źródło: http://www.pajacyk.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx