Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komisja Europejska ogłosiła konkurs na najciekawsze zdjęcie lub film ilustrujący zalety udziału w programie Erasmus


Z okazji trzydziestolecia programu Erasmus (obecnie Erasmus+) chcielibyśmy poznać Twoje najlepsze wspomnienia związane z udziałem w tym programie. Może Erasmus+ pomógł Ci wejść na ścieżkę zawodową albo spotkać kogoś, kto Cię zainspirował? Opowiedz nam swoją historię.

Do 15 kwietnia prześlij nam zdjęcie lub nagranie wideo mówiące o tym, co dobrego przyniósł Ci program Erasmus+ . Dołącz do niego tekst (około 100 słów) podsumowujący Twoje doświadczenia. Bądź kreatywny! Następnie oddaj swój głos na te prace konkursowe, które Ci się najbardziej spodobaj

Jeszcze przed upływem 15 kwietnia rozdamy 4 bony podróżne o wartości 100 euro za najbardziej inspirujące teksty. Ale to nie wszystko – zwycięzca wyłoniony w głosowaniu publiczności otrzyma nagrodę w postaci bonu podróżnego o wartości 600 euro!

Każdy, kto w ostatnich 30 latach studiował, odbywał staż, wyjechał na wymianę młodzieży lub do pracy wolontariackiej, uczestniczył w szkoleniu dla nauczycieli, osób pracujących z młodzieżą albo trenerów sportowych, czy też w jakikolwiek inny sposób brał udział w programie Erasmus albo Erasmus+.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx