Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki II etapu Know America 2017

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zakończył się II etap konkursu Know America 2017 dla młodzieży ponadgimnazjalnej z całej Polski. 3 marca ogłoszono nazwiska piętnastu laureatów i czternastu finalistów. III etap konkursu odbędzie się w Warszawie.

Po ocenieniu prac pisemnych wyłoniono 29 osób, z którymi organizatorzy konkursu spotkają się w Warszawie w dniach 29 – 31 marca. Pierwsza piętnastka przystąpi do finału, czyli egzaminu ustnego, który pozwoli wytypować zwycięzców tegorocznej edycji Know America. Na laureatów i finalistów czeka też wiele atrakcji. W programie wyjazdu m.in. spotkanie z dyplomatami amerykańskimi pracującymi w Warszawie, zabawa związana z tematyką konkursu, wizyta w szkole amerykańskiej i rozrywki kulturalne. 

Jest o co walczyć, zwycięzca tegorocznej edycji weźmie udział miesięcznym programie naukowym Benjamin Franklin Transatlantic Fellows Summer Institute zorganizowanym przez amerykański Wake Forest University w Karolinie Północnej.  Dla pozostałych laureatów przeznaczono trzy indeksy na studia I stopnia w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego, a jedna osoba ma szansę na miesięczny staż w Amerykańskiej Izbie Handlowej w Warszawie.

Więcej na temat konkursu Know America: http://knowamerica.pl/home.php

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx