Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa nabór do IV edycji Konkursu o Polsce, Europie i świecie

Celem konkursu organizowanego przez Instytut Nauk Politycznych i Spraw Międzynarodowych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego jest zachęcenie młodzieży ponadgimnazjalnej do zapoznania się z tak ważną obecnie tematyką polskiej polityki, procesami zachodzącymi w Europie i świecie.

konkurs

Ponadto do celów konkursu należy popularyzacja wiedzy o istocie państwa oraz procesach zachodzących na płaszczyźnie międzynarodowej, rozwijanie zainteresowań dotyczących szeroko rozumianej problematyki państwowej i międzynarodowej oraz kształtowanie umiejętności korzystania z różnorodnych źródeł, dotyczących problematyki państwowej i międzynarodowej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa do 24 lutego 2017 r.

Test konkursowy odbędzie 23 marca 2017 r., o godz. 11.00 w budynku Instytutu Nauk Politycznych i Spraw Międzynarodowych KUL w sali 134 przy ul. Droga Męczenników Majdanka 70.

Zgłoszenie można nadesłać  zarówno droga elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , jak i drogą pocztową na:

Instytut Nauk Politycznych i Spraw Międzynarodowych KUL
ul. Droga Męczenników Majdanka 70,
20-325 Lublin,
z dopiskiem – „Konkurs”

Źródło: http://www.kul.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx