Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mamy kota na punkcie mleka - rekrutacja do kampanii skierowanej do uczniów klas I-III szkół podstawowych

Z początkiem roku 2017 ruszyła kontynuacja darmowej kampanii skierowanej do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Strategicznym celem programu jest zmiana nawyków żywieniowych u dzieci oraz przekonanie najmłodszych i ich opiekunów do tego, że mleka i produktów mlecznych powinno być więcej w ich codziennej diecie. W propagowaniu zdrowego odżywiania mają pomóc działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym realizowane w szkołach podstawowych.

W programie chodzi m.in. o to, by w jak najbardziej atrakcyjny sposób przekazać dzieciom wiedzę na temat dobroczynnych właściwości odżywczych i zdrowotnych mleka oraz przetworów mleczarskich.

W ramach kampanii szkoły otrzymają materiały edukacyjne, pomoce dydaktyczne potrzebne do prowadzenia  zajęć oraz gadżety. Przewidziane są też konkursy,  spotkania z mlecznym bohaterem – Kotem Mleczysławem oraz wiele innych atrakcji. Placówki, które dołączą do projektu będą mogły wziąć udział w zajęciach gwarantowanych przez program. Po zakończeniu akcji dostaną również certyfikat uczestnictwa w projekcie. Udział w programie jest bezpłatny, a liczba materiałów ograniczona.

Rekrutacja do programu jest bardzo prosta. Szkoły zainteresowane przystąpieniem do akcji proszone są o wypełnienie deklaracji dostępnej na stronie kampanii: <POBIERZ DEKLARACJĘ>  i przesłanie jej  na adres:

Polska Izba Mleka
ul. Mickiewicza 7 lok. 23
15-213 Białystok

bądź skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kampania „Mamy kota na punkcie mleka" jest realizowana dzięki Polskiej Izbie Mleka oraz Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Sfinansowana jest z Funduszu Promocji Mleka.

Źródło: http://www.kochammleko.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx