Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Darmowy webinar: Zaplanuj swój dzień z Microsoft Planner

Microsoft Planner to nowe narzędzie dostępne w ramach usługi Office 365, które pozwoli Ci zorganizować pracę zespołową i łatwo zarządzać zadaniami w grupach projektowych. Zarejestruj się na darmowy webinar TechSoup Polska i dowiedz się jak korzystać z Microsoft Planner już 16 lutego.

W dzisiejszych czasach szukamy sposobów na oszczędność czasu, zmniejszenie kosztów oraz na skuteczne i szybkie załatwianie spraw. Jednym z podstawowych wyzwań w codziennej pracy jest efektywne, sprawne i terminowe wykonywanie swoich zadań. Codziennie w ramach nowych, bądź też obecnie wykonywanych obowiązków, spływa do nas strumień mniejszych lub większych zadań. Dobrze, jeśli taki nawał nie siedzi tylko w naszej głowie, ale również wykorzystujemy do niego narzędzia, które pozwalają zapanować nad dużą liczbą obowiązków, co przełoży się na bardziej efektywną i ustrukturyzowaną prace.

Zarządzanie projektami to bardzo obszerny temat i dla każdego może znaczyć coś zupełnie innego. Można spojrzeć na zarządzanie projektami pod kątem tego, jak chcemy pracować? Czy mamy do czynienia z prowadzeniem własnych zadań, czy zespołowych, czy może prowadzimy duże zespoły projektowe.

Zarejestruj się

Źródło: https://www.techsoup.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx