Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odysseus II - ogólnoeuropejski konkurs o tematyce kosmicznej skierowany do uczniów i studentów w wieku od 7 do 22 lat

Odysseus II to ogólnoeuropejski konkurs o tematyce kosmicznej skierowany do uczniów i studentów w wieku od 7 do 22 lat. Uczestnikom oferuje niesamowite nagrody, między innymi: podróże zagraniczne, teleskopy, staże. Konkurs jest podzielony na trzy kategorie wiekowe:

Skywalkers: konkurs plastyczny dla uczniów w wieku od 7 do 13 lat,

Pioneers: konkurs na projekt naukowy dla uczniów w wieku od 14 do 19 lat,

Explorers: konkurs na projekt naukowy dla studentów w wieku od 17 do 22 lat.

Konkurs jest realizowany w trzech etapach: krajowym, regionalnym oraz międzynarodowym. Następny finał odbędzie się w Tuluzie na początku lipca 2017r.

Uczestnicy indywidualni i zespoły mogą przesyłać prace drogą elektroniczną w terminie do 31 marca 2017 r.

Organizatorzy

Projekt Odysseus II jest zorganizowany przez międzynarodowe konsorcjum instytucji z dziesięciu krajów Unii Europejskiej. Jest finansowany przez Komisję Europejską i zarządzany przez firmę doradczą Signosis z Brukseli. Pełna lista członków konsorcjum jest umieszczona na stronie projektu Odysseus II a także w innych kanałach komunikacji oraz w mediach społecznościowych.

REGULAMIN

Źródło: https://www.odysseus-contest.eu/pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx