Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty eTwinning e-Ferie 2017

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do programu lub poszerzeniem swojej wiedzy na temat platformy eTwinning, narzędzi i możliwości oferowanych przez Program zapraszamy na e-Ferie 2017.

W programie warsztatów znajdziecie rejestrację w eTwinning, prezentację naszego portalu oraz jego funkcjonalności, przykładowe projekty oraz praktyczne wykorzystanie narzędzi oferowanych w Programie służących do poszukiwania partnerów, tworzenia projektu i jego realizacji.

Szkolenia planowane są w godzinach 11.00-14.00 (rejestracja w programie od 10.30) w następujących terminach:

  • 10.02.2017, piątek
  • 14.02.2017, wtorek
  • 16.02.2016, czwartek
  • 20.02.2017, poniedziałek
  • 22.02.2017, środa
  • 24.02.2017, piątek

Warsztaty odbędą się na dwóch poziomach zaawansowania. Rejestrując się zaznaczcie kilka dogodnych terminów i wybrany poziom szkolenia. W miarę napływu zgłoszeń będą tworzone grupy warsztatowe, o czym chętni zostaną powiadomieni droga mailową.

Warsztaty dla zaawansowanych prowadzone są z myślą o nauczycielach, którzy korzystają już platformy eTwinning Live i znają zasady realizacji projektów.

Program e-Ferie dla początkujących 2017

Program e-Ferie dla zaawansowanych 2017

Aby wziąć udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Przed szkoleniem zachęcamy do zapoznania się z publikacją Program eTwinning. Rejestracja i narzędzia – krok po kroku.

Spotkania odbędą się w siedzibie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 43 (dogodny dojazd z dworca PKP i PKS). Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Przewidujemy zwrot kosztów podróży dla uczestników z miejscowości oddalonych powyżej 100 km od Warszawy – wyłącznie środki komunikacji publicznej (czyli: pociąg – bilet II klasy lub autobus).

Zasady zwrotu kosztów po spotkaniach eTwinning

Źródło: http://www.etwinning.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx